Biz Kimiz ?

Note Group

Note Group 2012 yılından bu yana merkezi Almanya Diez’de bulunan Alpfa GmbH firmasının Türkiye ve Avrupa bölgesinde satış ve satın alma faaliyetlerini sürdürmektedir.
Alpfa GmbH firmasıyla yıllardır süregelen işbirliğin yanı sıra, dış ticaret konusunda danışmanlık hizmetleri vermekte ve müşterilerin taleplerine uygun ürünleri tedarik edip, Türk üreticilere ihracatçıları aynı platformda buluşturmaktadır.
Note Group, konusunda uzman çalışanları ile gün geçtikçe daha da büyüyerek çalışmalarını sürdürmektedir.
1993 yılından bu yana plastik ev gereçleri ve kek kalıpları üretimi yapan Alpfa GmbH, Almanya, Maceristan ve Romanya olmak üzere 3 ayrı ülkede son teknoloji makine parkuru ile üretim yapmaktadır. Alpfa plastik ev gereçleri ve Fisko markası adı altında kek kalıpları Avrupa’nın köklü ve tanınmıi tüm marketlerinde satışa sunulmaktadır.
Alpfa GmbH ve Note Group olarak misyonumuz müşterilerimizin talebine uygun daha kaliteli ürünler üretmek ve sürekli daha iyisini yapmak için çaba sarfetmektir.
Note Group, Alpfa GmbH firmasının Türkiye ofisi olması ve dış ticaret danışmanlığı vermesinin yanı sıra, kendi bünyesi altında araç kiralama “Note Rent a Car” olarakta hizmet vermektedir.